"Скособочений підхід до оплати праці": Стефанчук про зарплати нардепів

Перший віцеспікер назвав питання зарплат одним з найважливіших на найближчі роки

"Скособочений підхід до оплати праці": Стефанчук про зарплати нардепів

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає, що в Україні необхідно подолати "скособочений підхід" до оплати праці.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", коментуючи заробітні плати народних депутатів і високопосадовців.

Читайте також: Стефанчук назвав реформу номер один в Україні

На запитання, чи можуть в Україні знизити зарплату нардепам, Стефанчук відповів:

"Я б це питання розбив на два підходи. Перше - ті, хто йшов до Верховної Ради, чудово знали, на які умови вони йдуть. Якщо людину не влаштовують умови праці, є великий ринок праці, до якого ця людина може долучитися. Тому це чесний підхід щодо власного вибору. Друге - у нас дещо скособочений підхід до оплати праці – і це треба ставити як одну з найважливіших задач (для вирішення – ред.) на найближчі роки".

Популярні відео

Перший віцеспікер зауважив, що в Україні "уживаються мінімальна заробітна плата і, наприклад, зарплата судді Верховного суду – 75 мінімальних зарплат".

"Ми знаємо і про зарплати керівників, і заступників керівників, членів наглядових рад державних підприємств. Якщо члени наглядових рад не хочуть реагувати на запити нардепів, тоді вони повинні декларуватися. І тоді люди оцінять, чи справедлива ця зарплата", - додав він.

Читайте також: Саакашвілі назвав три головні напрями реформ

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук також розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", скільки обіцянок президента Володимира Зеленського було виконано за рік.

Джерело Україна 24 Теги