У "Слузі народу" назвали головний закон для розгляду на позачерговій сесії

Депутат розповів, які законопроєкти стоять на порядку денному в парламенті на 21 липня

У "Слузі народу" назвали головний закон для розгляду на позачерговій сесії

Що розглядатиме Верховна Рада на позачерговому засіданні 21 липня, розповів народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Найважливіше питання — це законопроєкт №3658, який врегулює зелені тарифи. Ми не встигли скоротити термін розгляду, не вистачило лише кількох голосів, тому що це було останнє питання, за яке голосували. Це чисто технічний нюанс. Ми скоротили до 10 днів. Сьогодні ми провели засідання комітету, перед цим збиралися правки, їх набралося близько 1300. Ми зуміли домовитися з приводу скорочення найважливіших правок", — розповів він.

Читайте також: Чого досягла Рада за рік: політолог підбив підсумки

Камельчук розповів, які ще законопроєкти стоять на розгляді на завтрашньому засіданні парламенту.

"Є порядок денний, і якщо йти по ньому, то там є законопроєкт про Фонд соціального страхування, є оборонні закупівлі. Ті законопроєкти, які не встигли розглянути на попередніх засіданнях, — є шанс, що ми їх розглянемо. Але остаточний порядок денний може бути скоригований залежно від того, як ми почнемо. Я сподіваюся, що ми встигнемо закінчити за кілька годин. Порядок денний передбачає години три роботи", — сказав він.

Читайте також: "Приниження для українців": нардеп про скандальний закон "слуги народу"

Популярні відео

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, чим займуться депутати на позачерговій сесії.

Джерело Україна 24 Теги