Обшуки в Окружному адмінсуді Києва: що відомо про фігурантів справи

12 особам інкримінують участь у злочинній організації

Обшуки в Окружному адмінсуді Києва: що відомо про фігурантів справи

Національне антикорупційне бюро України за результатами обшуків в Окружному адміністративному суді Києва оголосить підозру 12 особам. Їм інкримінують незаконне встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України і Вищою радою правосуддя.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла речниця НАБУ Світлана Оліфіра. За її словами, наразі повідомили про підозру восьми особам - йдеться про голову Окружного адмінсуду Києва, його заступника, п'ятьох суддів цього суду, а також про голову Державної судової адміністрації України.

"Ще триває процес вручення підозр чотирьом іншим особам. За даними слідства, саме 12 осіб діяли в межах злочинної організації на чолі з головою Окружного адміністративного суду Києва. Їхні дії були спрямовані на захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України і Вищою радою правосуддя, а також на створення штучних перешкод у роботі цих відомств", - розповіла вона.

Популярні відео

Читайте також

Оліфіра зазначила, що детективи НАБУ продовжать збирати докази, щоб завершити розслідування, після чого відкрити матеріали для ознайомлення і передати до суду.

"За процедурою може йтися про обрання запобіжного заходу, якщо детективи і прокурори вважатимуть це за необхідне і матимуть для цього підстави", - додала речниця НАБУ.

Зазначимо, раніше журналіст Юрій Бутусов у соцмережі Facebook повідомив, що НАБУ оголосило підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, заступнику голові суду Євгену Аблову, п'ятьом суддям та голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

В Окружному адмінсуді Києва такі дії НАБУ пов'язують з розслідуванням справ Майдану.

 
Джерело Україна 24 Теги