Стадіон більше не збере - відомий шоумен про Вакарчука

Дмитро Чекалкін поділився думкою про Вакарчука і Притулу

Стадіон більше не збере - відомий шоумен про Вакарчука

Відомий шоумен Дмитро Чекалкін в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував можливе балотування в мери Києва телеведучого Сергія Притули, а також вихід із Верховної Ради музиканта Святослава Вакарчука.

"Перемога (Сергія Притули на виборах мера Києва - ред.) абсолютно неможлива, рівень підтримки Кличка значно вищий, ніж у будь-кого з інших кандидатів. Притула - людина, що живе телевізійним життям, він присвятив своє життя цій сфері. Я не вірю, що він буде прокидатися і засинати з думками про каналізацію, це творча людина", - сказав Чекалкін.

Читайте також: Вакарчука не відпустили з Ради: політолог назвав несподівану причину

За словами шоумена, Вакарчук більше не зможе збирати стадіони, як це було раніше.

"Я Славі Вакарчуку рік тому кричав і зірвав голос: "Що ти робиш, ми з тобою в 2007 році святкували твій вихід, коли ти з себе зняв цей тягар, коли ти був у першій каденції у Верховній Раді. І ти знову хочеш на себе це звалити? Дуже важкі обов'язки у керівника партійної структури, ти себе спалюєш. Навіщо ти себе поховав?". Так воно і сталося. Певна кількість шанувальників у нього залишиться, але стадіони він вже не буде збирати. Ну, якісь там ДК, КПІ він збиратиме, але 100-тисячні стадіони - ні", - сказав Дмитро Чекалкін.

Нагадаємо, раніше Сергій Притула в ефірі телеканалу "Україна 24" підтвердив, що розглядає можливість своєї участі у виборах мера Києва.

Джерело Україна 24 Теги