Новий віцепрем'єр відповів на звинувачення в "дерибані"

Олег Уруський прокоментував звинувачення з боку депутатки від "Голосу"

Новий віцепрем'єр відповів на звинувачення в "дерибані"

Олег Уруський, призначений сьогодні віцепрем'єром з оборонно-промислового комплексу, міністром з питань стратегічних галузей промисловості, відповів в ефірі "Україна 24" на звинувачення в корупції з боку партії "Голос".

"Коли висловлюються такі серйозні звинувачення (від депутатки Олександри Устинової про" дерибан "- ред.), треба оперувати конкретними документами. Так, дійсно, я працював головою наглядової ради ПрАТ" Радар ", це було у 2014 році. За час мого керівництва ніяких рішень з приводу відчуження будь-яких територій або земельних ділянок не ухвалювалося.

Я б зараз не хотів втягуватися в судову тяжбу. За той час, поки я був головою наглядової ради, завод "Радар" працював п'ять днів на тиждень, і після того, як я пішов, у нього було замовлень на 200 млн гривень. А коли змінилося керівництво, завод був доведений до банкрутства. І сьогодні він працює один день на тиждень, чомусь про це депутати не говорять", — сказав він.

Популярні відео

Раніше нардеп від "Голосу" Олександра Устинова в ході обговорення кандидатури Уруського звинуватила його в причетності до корупції. За її словами, у 2014 році, коли Уруський був головою наглядової ради державного підприємства "Радар", яке входило до концерну "Укроборонпром", він погодив, щоб 10 гектарів у центрі Києва біля палацу "Україна" віддали приватній компанії під забудову на умовах, що держава отримає 1,5% квартир з тих, які будуть побудовані. При цьому в Києві зазвичай це не менше 8-10%, заявила депутатка.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за призначення Кирила Шевченка на посаду голови Національного банку України.

Джерело Україна 24 Теги