"Повівся, як м**ак": Співак жорстко обізвав нардепа Тищенка

Приводом став сюжет про знання народних депутатів в галузі географії

"Повівся, як м**ак": Співак жорстко обізвав нардепа Тищенка

Колишній депутат Одеської міськради, політексперт Дмитро Співак в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" жорстко прокоментував поведінку народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка.

Приводом став сюжет, підготовлений в рамках програми. У зв'язку з проведенням 15 липня зовнішнього незалежного оцінювання з географії журналістка ставила нардепам запитання зі шкільного курсу. Багато депутатів під тим чи іншим приводом намагалися уникнути відповіді. Микола Тищенко, зокрема, порадив журналістці звернутися до його прессекретаря, і, пояснивши, що у нього "йде комітет", відвернувся від неї.

"Можна одне лайливе слово скажу? Микола Тищенко по відношенню до журналістки, до дівчини, до жінки, повівся, як м**ак. Це все, що я хочу сказати в прямому ефірі, і нехай телеглядачі це знають. Я ж зараз не обговорюю їх знання... вони такі всі... Їм чомусь всім здається, що вони Бога за бороду вхопили, що вони такі великі", - заявив Співак.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Час Голованова" відома письменниця Лариса Ніцой вступила в палку суперечку з нардепом Максимом Бужанським.

Джерело Україна 24 Теги