Вибори у Києві: експерт пояснив, кого висуне "Слуга народу"

З восьми претендентів у мери залишилося двоє

Вибори у Києві: експерт пояснив, кого висуне "Слуга народу"

Партія "Слуга народу" найближчим часом визначиться з кандидатурою в мери Києва на місцевих виборах. Список претендентів на посаду складався з восьми осіб, але зараз головні кандидати - нардеп Олександр Качура і головний санлікар України Віктор Ляшко.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Владислав Дзівідзінський.

"Моя інформація поки підтверджується щодо того, що кадрових рішень не прийнято. Але це надактуальна тема, яка обговорюється щодня, і буде завтра обговорюватись на засіданні фракції. Річ у тім, що розглядалося аж вісім кандидатів на посаду київського мера", - повідомив Дзівідзінський.

Популярні відео

Читайте також: Притула відповів на запитання, чи піде в мери Києва

За його словами, більшість з кандидатів відмовились, зокрема, "слуга народу" Олександр Ткаченко замість балотування у мери отримав пост міністра культури.

"Але залишилася частина кандидатур... Один з яких має бути призначений президентом як неформальним керівником політичної партії. Саме він поведе до Київради політичну силу, адже Київ стратегічно важливий для будь-якої влади. Кандидат поки що не обраний. Серед основних, які розглядаються, Олександр Качура та Віктор Ляшко... Серед цих кандидатів, імовірно буде обраний один", - заявив Дзівідзінський.

Експерт також не виключив, що влада спробує досягнути "певного паритету" з нинішнім очільником столиці Віталієм Кличком.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, хто вийде до другого туру на виборах мера Києва.

Джерело Україна 24 Теги