У Порошенка заявили, що знайшли дірку в законі про гральний бізнес

Нардеп Володимир Ар'єв розповів, яким чином власники грального бізнесу можуть обійти вимогу закону

У Порошенка заявили, що знайшли дірку в законі про гральний бізнес

В ухваленому 14 липня законі про легалізацію грального бізнесу є лазівка. Про це заявив народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Володимир Ар'єв в ефірі каналу "Україна 24".

"Сьогодні можна під прикриттям тризіркових готелів створити зал гральних автоматів, і це означає, що "однорукі бандити" повернулися, їх повернули дворукі бандити, які проголосували (за легалізацію грального бізнесу - ред.)", — сказав він.

Читайте також Закон про гральний бізнес ухвалений: у Тимошенко готують відповідь

Ар'єв пояснив, яким чином це можна зробити.

"У нас немає на сьогодні офіційно законодавчо врегульованого присвоєння зірочок, тому — береш в оренду 25 квартир, гральний бізнес за рівнем доходів йде наступним за наркотиками та торгівлею зброєю, і потім вішаєш три зірочки — все! Відраховувати 500 метрів від шкіл, думаю, що у всіх містах ці речі будуть рости як гриби", — розповів він.

Своєю чергою, депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко заперечила, що для цього є запобіжні заходи в законі.

"Крім зірковості є й інші обмеження — по квадратурі та за кількістю номерів. Відповідно, будь-яке маленьке приміщення можна буде використовувати під таку діяльність", — сказала вона.

Популярні відео

Нагадаємо, Верховна Рада легалізувала гральний бізнес 14 липня після довгих обговорень законопроєкту. За ухвалення в другому читанні відповідного законопроєкту проголосували 248 депутатів при мінімально необхідних 226. Політолог Богдан Бондаренко в ефірі "Україна 24" дав оцінку ухваленню цього закону.

Джерело Україна 24 Теги