Закон про гральний бізнес ухвалений: у Тимошенко готують відповідь

Нардеп від "Батьківщини" розповів, чому фракція не голосувала за закон і що вона робитиме

Закон про гральний бізнес ухвалений: у Тимошенко готують відповідь

Верховна Рада ухвалила закон про легалізацію грального бізнесу. За нього не голосували опозиційні фракції. Що наразі робитимуть противники закону, розповів депутат від фракції "Батьківщина" Андрій Пузійчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми будемо аналізувати можливість подачі до Конституційного суду, щоб скасувати цей законопроєкт. Наша фракція не голосувала за законопроєкт. Подивімось, яка мотивація "Слуги народу"? Вони кажуть, що у нас буде наповнення бюджету. А коштом чого буде наповнення? Коштом того, що гроші забиратимуться з кишень простих громадян. Якщо в інших країнах думають, як допомогти громадянам і підтримати простих людей, "слуги народу" вибудовують схеми для того, щоб забирати ці гроші", — сказав він.

Пузійчук зазначив, що цей закон створює схему викачування грошей і це не має нічого спільного з розвитком країни.

На це відповіла депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко. Вона заявила, що гральний бізнес і так існував, просто законом його вивели з тіні, щоб власники платили податки.

"Формально в Україні гральний бізнес заборонений 11 років. Проте він існує. Він постійно мімікрує під Національну лотерею, ще щось. Він улаштовується в житлових будинках, в спальних районах, в зашторених приміщеннях, і активно розвивається, збирає величезні гроші, працює під прикриттям коли бандитів, коли правоохоронців. Заборона не спрацювала і не дала жодного результату", — сказала вона.

Раніше політолог розкритикував Верховну Раду за затягування ухвалення закону про гральний бізнес.

Джерело Україна 24 Теги