Ляшко в прямому ефірі посперечався із заступником глави фракції "Слуга народу"

Ляшко запитав, чому депутати ставлять у пріоритет легалізацію ігрових автоматів, коли в країні мільйони людей не мають роботи

Ляшко в прямому ефірі посперечався із заступником глави фракції "Слуга народу"

Заступниця голови парламентської фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук відключилася від ефіру на телеканалі «Україна 24» після запитань лідера Радикальної партії Олега Ляшка про легалізацію грального бізнесу.

Ляшко запитав, чому депутати ставлять у пріоритет легалізацію ігрових автоматів, коли в країні мільйони людей не мають роботи й засобів до існування.

"Ви говорите, що заблокована робота парламенту через законопроєкт про гральний бізнес, а не ви його протягуєте? Це ви вважаєте, що в умовах кризи, коли мільйони людей без роботи, найбільший пріоритет для влади - це закон про гральний бізнес? Може, треба було б на іншому сконцентруватися: податкові пільги для бізнесу, підтримка малозабезпечених, соціальний захист тих, хто втратив роботу? А ви вважаєте, що головне завдання влади - це гральний бізнес", - заявив Ляшко.

У відповідь Кравчук сказала, що не буде "ширмою", не буде "допомагати рекламувати себе пану Ляшку, який дуже хоче повернутися в парламент".

"Сподіваюся, що ми з вами там (у Раді - Ред.) не зустрінемося", - сказала Кравчук. "Не переживайте, я повернуся, а ви звідти підете!", - відповів Ляшко.

Після цього нардепка «Слуги народу» відключилася від ефіру.

"Боягузи! Вони просто не здатні відповідати ані на критику, ані на питання. Я поставив просте запитання - в Україні сьогодні немає більш нагальних проблем, ніж легалізація грального бізнесу? Я взагалі вважаю, що це злочин. Вони пишуть, що цей закон додатково дасть в бюджет 4 мільярди гривень. Скільки ж люди повинні винести грошей, щоб гральні заклади в бюджет заплатили стільки? У десять разів більше - 40 мільярдів гривень. І кожен роботяга, отримавши зарплату, буде просаджувати її, тому що ці всі наливайки з автоматами стоятимуть на кожному кроці: біля шкіл, дитячих садків, лікарень, підприємств. Тобто, це закон про грабіж людей. І замість того, щоб відповісти на запитання - депутат ховається і тікає, як дівчинка з інституту шляхетних дівчат", - заявив Ляшко.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше Ляшко заявив, що треба підвищити мінімалку до 12 тисяч з нового року.

Джерело Україна 24 Теги