Це дуже важливо: політолог нагадав про головну помилку минулого Кабміну

Кабмін має тісно спілкуватися з парламентом, заявив політолог про призначення міністрів

Це дуже важливо: політолог нагадав про головну помилку минулого Кабміну

Кабмін відкликав постанову про призначення віцепрем'єр-міністром ОПК Олега Уруського на доопрацювання. Що відбувається з кандидатурами на посади міністрів, пояснив політолог Олексій Якубін в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми не раз чули від нардепів, що Кабмін не завжди достатньо спілкується з партійною більшістю. Але кадрові питання дуже важливі, і тому з боку прем'єра кандидатури будуть представлені фракції, і депутати зможуть з ними поспілкуватися, перш ніж робити кадрові призначення. Це дуже важливо з точки зору взаємодії парламенту та уряду", — сказав він.

Популярні відео

Політолог нагадав, що через погану комунікацію був відправлений у відставку попередній Кабмін.

"Одна з проблем попереднього уряду, Олексія Гончарука, була в тому, що комунікація між міністрами та парламентом була невисокою. Деякі міністри вважали, що якщо їх призначили, то вони вже живуть в іншій реальності. Тому я думаю, що в цьому випадку прискіпливість до кандидатур означає, що фракція повинна з ними визначитися, перед тим як виносити їх на голосування до зали Верховної Ради", — сказав він.

Нагадаємо, у Верховній Раді хочуть заслухати міністра оборони Андрія Тарана у зв'язку з накопиченням російської військової техніки неподалік від кордону з Україною.

Джерело Україна 24 Теги