Рада хоче заслухати міністра оборони — в "Голосі" розповіли деталі

Депутатка Леся Василенко розповіла, які питання є у нардепів до очільника Міноборони

Рада хоче заслухати міністра оборони — в "Голосі" розповіли деталі

У Верховній Раді хочуть заслухати міністра оборони Андрія Тарана у зв'язку з накопиченням російської військової техніки недалеко від кордону з Україною. Подробиці розповіла депутат з "Голосу" Леся Василенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Однозначно питання будуть. По-перше, цікавить, наскільки українська армія готова до викликів, які стоять по всьому периметру українського кордону. Не тільки на сході та на кордоні з Кримом, а буде цікавити питання й західних кордонів.

Також буде цікавити питання укомплектованості збройних сил, бойової підготовки та те, наскільки швидко підрозділи можуть бути приведені в бойову готовність, і наскільки готовий оперативний резерв першої черги. Це чоловіки та жінки, які звільнилися з армії та входять до резерву першої черги", — розповіла вона.

Популярні відео

Василенко розповіла про мету доповіді міністра оборони та про можливу реакцію парламенту.

"Питання стосуються того, наскільки ключове відомство здатне організувати процес обороноздатності. Також стоїть питання про кошти, які виділяються на оборонну сферу. Виходячи з відповідей, будемо думати про реакцію. Напевно, ключовим буде знайти точки співпраці, щоб обороноздатність країни підвищувалася", — сказала вона.

Нагадаємо, Росія зосередила біля кордонів України значні військові сили. Вона пояснює це підготовкою до військових навчань "Кавказ 2020", які заплановані на вересень.

Джерело Україна 24 Теги