Де розслідування щодо плівок Деркача — у Порошенка обурені

Депутат Олексій Гончаренко заявив, що СБУ повинна допитати нардепа Деркача

Де розслідування щодо плівок Деркача — у Порошенка обурені

Влада проводить інформаційну атаку проти України, заявив нардеп із фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко в ефірі телеканалу "Україна 24", коментуючи записи нібито перемовин Порошенка з Путіним.

"Уже вкотре народний депутат Андрій Деркач викладає якісь записи. Мені здається, в будь-якій країні світу він був би давно вже допитаний Службою безпеки, йшло б якесь слідство. Якщо це неправда, тоді ми маємо справу з інформаційною атакою, яку проводить народний депутат України, але явно проти України. Чи треба розслідувати? Звичайно", — сказав він.

Популярні відео

За словами Гончаренка, розслідування щодо записів цих перемовин має проводити СБУ, але не робить цього.

"Якщо це правда, якщо плівки правдиві, тоді виникає інше питання: а хто ж? Це ж порушення закону України, що плівки з президентського кабінету доступні всім. Я думаю, тепер будь-який світовий лідер, телефонуючи президенту України, розумітиме, що завтра він буде слухати себе зі сторони, — теж проблема.

У будь-якому разі, якщо це правда чи якщо це неправда — йдеться про кримінальний злочин, і я не розумію, чому його ніхто не розслідує. І це ніяк не можна списати на Петра Порошенка, бо він сьогодні в опозиції. Я не розумію, чому СБУ не веде це розслідування. Я думаю, ми б точно знали, якби Деркач був допитаний СБУ, якби він туди приходив давати свідчення. Я поки нічого про це не чую", — сказав він.

Раніше Гончаренко розповів, хто запустив плівки "розмови" Порошенка з Путіним.

Джерело Україна 24 Теги