"Мінські угоди" треба переглянути: Резніков назвав річ, яка має залишитися

Віцепрем'єр розповів, як саме потрібно модернізувати Мінські угоди

"Мінські угоди" треба переглянути: Резніков назвав річ, яка має залишитися

Мінські угоди давно застаріли та потребують модернізації, заявив віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Що б не було прийнято, які б рішення не стосувалися перегляду Мінських угод, їхньої модернізації, я переконаний як юрист, що вони давно застаріли, вони не працюють у багатьох пунктах, починаючи від дат, які там вказані, – треба переписувати цей текст. 

Але я переконаний, що як логістичний центр цей майданчик має залишатися. Ми все одно маємо залишатися прихильниками того, щоб "Мінськ" існував, тому що є багато питань, які передусім стосуються гуманітарних задач, гуманітарних цінностей - це життя людей, це їхній комфорт, це перетин КПВВ, водозабезпечення, взаємне звільнення утримуваних осіб тощо. Тому, як би не розвивалися події, "Мінськ" у цій частині, принаймні у двох робочих групах, мав би залишитися, і ми маємо все одно підтримати діалог", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також: Резніков: Козак досить самостійний, але деякі рішення ухвалює тільки Путін

Резніков назвав важливі аспекти угод, які потрібно врахувати при їх перегляді. 

"Але все решта – політичні, правові аспекти – треба сідати та уважно на них дивитися. Я є прихильником не просто реінтеграції тимчасово окупованих територій, а безпечної реінтеграції. А це означає, що будь-які сьогодні домовленості, які могли бути виконані взаємно на підставі "Мінську", не повинні надавати ризиків територіальній цілісності України", — сказав він.

Раніше Резніков заявив, що до нормандського формату потрібно включили ще дві країни

Джерело Україна 24 Теги