Для брудних операцій є зливний бачок — нардеп про запис "розмови" Порошенка і Путіна

Олексій Гончаренко розповів, чому у Путіна так відреагували на скандальні записи

Для брудних операцій є зливний бачок — нардеп про  запис "розмови" Порошенка і Путіна

У Росії відреагували на запис розмови нібито Петра Порошенка і Володимира Путіна. Нардеп від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко в ефірі каналу "Україна 24" пояснив слова Дмитра Пєскова про те, що Порошенко не вітав Путіна у 2014 році.

"Пєсков - прессекретар Путіна. Я не думаю, що в інтересах Путіна відповідати, що, мовляв, вони нічого про це не знають. Тому що вони ж прекрасно розуміють, що закинувши цю розмову в Україну, реакція, що вони нічого не знають, буде очевидною і тільки підтверджувати їх авторство всього, що ми чуємо. Тому я з реакції Пєскова абсолютно нічому не дивуюся і ніякої іншої реакції, власне кажучи, і не чекав", — сказав він.

Читайте також: Москві вірити не можна — у Порошенка виправдалися за "привітання" Путіну

За словами Гончаренка, Кремль діє через українського депутата Деркача.

"Умовно кажучи, вони могли б на сайті Кремля викласти цю розмову. Але вони, звичайно, такого не робитимуть. Для таких брудних справ є брудні люди, яким є, на жаль, наш народний депутат Андрій Деркач. Ось це він і реалізує. А бруднити безпосередньо президента через його прессекретаря Пєскова — вони точно не будуть це робити. У них же теж є якась марка, яку вони тримають. Для брудних операцій є зливний бачок. Щоб зливним бачком був прессекретар Путіна — це трохи перебір", — сказав він.

Популярні відео

Раніше Гончаренко розповів, хто запустив плівки "розмови" з Путіним.

Джерело Україна 24 Теги