У Порошенка розповіли, хто запустив плівки "розмови" з Путіним

Депутат Олексій Гончаренко заявив про швидку появу нових фейків за участю Порошенка

У Порошенка розповіли, хто запустив плівки "розмови" з Путіним

Плівки "розмови" Порошенка з Путіним — це підробка, заявив нардеп від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми говоримо про те, що це фальсифікація. І зверніть увагу, коли вийшов перший запис ще з Байденом, то сам Байден говорив про глибокий монтаж і фальсифікацію тих записів. Сьогодні нові з'являються. Я розумію, що будуть ще і ще. Ми говоримо про те, що це є фальсифікацією", — заявив він.

Читайте також: Ніякого криміналу — адвокат Порошенка про нові "плівки Деркача"

Депутат розповів, звідки взявся запис, і хто був ініціатором його поширення.

"Дуже важливим є, хто — джерело інформації. Про журналістів-розслідувачів це дуже смішно — але джерелом є Андрій Деркач, який дійсно випускник школи КДБ, син Леоніда Деркача, ще одного випускника КДБ, який очолював СБУ свого часу.

Очевидно, що всі ці записи, особливо, що все починалося з історії про Байдена, де Україну намагалися вмішати у внутрішній американський політичний порядок і фактично вбити клин між Україною і США, очевидно, що бенефіціарами цього є в першу чергу російські спецслужби, хоча, я думаю, є слід і українських діячів теж", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, нардеп Андрій Деркач опублікував аудіо з нібито переговорами у 2015 році президента РФ Володимира Путіна і президента України Петра Порошенка. На записах вони обговорюють Донбас і політичну ситуацію в Україні.

Раніше Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив на Порошенка віцепрезидента США Джозефа Байдена.

Джерело Україна 24 Теги