У " Слузі народу" розповіли, коли може бути призначений новий міністр

Депутат розповів, коли Верховна Рада розглядатиме кадрові питання

У " Слузі народу" розповіли, коли може бути призначений новий міністр

Ексголова Державного космічного агентства та колишній перший заступник міністра промислової політики Олег Уруський може стати віцепрем’єром з оборонно-промислового комплексу, міністром з питань стратегічних галузей промисловості. Чи буде голосування щодо його кандидатури найближчим часом, розповів нардеп від фракції "Слуга народу" Василь Мокан в ефірі каналу "Україна 24".

"Думаю, що досить висока ймовірність (щодо голосування за Уруського - ред), але це залежатиме ще й від того, наскільки ця кандидатура пройде засідання нашої фракції, наскільки якісно буде обговорена і знайде підтримку. Фракція запланована завтра після позачергового засідання Ради. Там ще обговорюватиметься питання порядку денного на наступний пленарний тиждень. Може таке бути, що ми не обійдемося двома позачерговими засіданнями. Можливо, буде і третє", — сказав він.

Популярні відео

Мокан також розповів, чим займатимуться у парламенті. 

"На завтрашньому засіданні у порядку денному 13 питань, там немає кадрових питань. Через те, що ми продовжуємо розглядати поправки до закону про гральний бізнес, думаю, що кадрові питання будуть (ухвалюватися) у другій половині тижня", — сказав він.

Проєкт постанови про призначення Уруського вже зареєстрований у Верховній Раді. Ініціатором документа являється прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Раніше в "Слузі народу" анонсували нові позачергові засідання.

Джерело Україна 24 Теги