У "Слузі народу" придумали, кого відправити на перемовини з ОРДЛО

Нардеп Олександр Качура пояснив користь від місцевих виборів на Донбасі

У "Слузі народу" придумали, кого відправити на перемовини з ОРДЛО

Депутатів місцевих рад, обраних на підконтрольній Україні території Донбасу, влада може використовувати для перемовин з представниками окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Качура, коментуючи проєкт постанови про місцеві вибори в Україні. За його словами, в документі є дискусійний пункт щодо проведення виборів до обласних рад у Донецькій та Луганській областях на підконтрольних територіях.

"Моя особиста позиція – ми повинні надати можливість мешканцям підконтрольних територій, це близько половини (Донецька область – 60% території, Луганська – близько 40%). Але б ми отримали, по-перше, легітимних представників тих територій з місцевих громадян для відносин і всіх перемовин з центральними органами державної влади. І по-друге, ми могли б використати в хорошому сенсі цього слова тих депутатів, яких оберуть до обласних рад там, у перемовинах тристоронньої контактної групи – з тими територіями (окупованими – ред.), щоб вони домовлялися", - сказав Качура.

Нардеп додав, що підтримуватиме постанову про місцеві вибори, але подаватиме правки до цього законопроєкту, щоб вибори стали можливими.

Популярні відео

Читайте також: Вибори в ОРДЛО: відома журналістка назвала важливу умову для проведення

Нагадаємо, раніше колишній генпрокурор України Юрій Луценко в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував результат "Слуги народу" на місцевих виборах в Україні.

Джерело Україна 24 Теги