Жодного криміналу - адвокат Порошенка про нові "плівки Деркача"

Всі скандальні аудіозаписи є змонтованими, стверджує Ілля Новіков

Жодного криміналу - адвокат Порошенка про нові "плівки Деркача"

Всі записи розмов п'ятого президента України Петра Порошенка, які опублікував народний депутат Андрій Деркач, змонтовані й фактично є фейком.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив адвокат Порошенка Ілля Новіков.

Коментуючи чергові "плівки Деркача", на яких Порошенко веде перемовини з президентом Росії Володимиром Путіним і вітає його з Днем праці, Новіков заявив:

"Якби голоси не були схожі, ми б тут це не обговорювали. Ми б сказали Деркачу: Деркач, ти з глузду з'їхав, що ти нам приніс? Три підходи Деркача до снаряду - і про Байдена, і про другого Байдена, і ось ця історія про Путіна і День праці - вони були змонтовані й фактично є фейком".

Популярні відео

Читайте також: Співпали інтереси трьох сил - Портников про скандал з плівками Деркача

Також адвокат стверджує, що у жодній з цих розмов "немає жодного криміналу, хоча по першій спробі Деркача ДБР порушилося". На його думку, цю історію "неможливо обговорювати навіть юридично".

Нагадаємо, нардеп Андрій Деркач опублікував аудіо з нібито перемовинами у 2015 році президента РФ Володимира Путіна і президента України Петра Порошенка. На записах вони обговорюють Донбас і політичну ситуацію в Україні, а в кінці Порошенко нібито вітає Путіна з прийдешнім Днем праці.

Раніше Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив на Порошенка віцепрезидента США Джозефа Байдена.

Джерело Україна 24 Теги