Місцеві вибори в Україні: Луценко дав несподіваний прогноз

Місцеві вибори відкриють вікно можливостей для змін загальноукраїнської політики, вважає ексгенпрокурор

Місцеві вибори в Україні: Луценко дав несподіваний прогноз

Місцеві вибори в Україні, які пройдуть у жовтні, дадуть правлячій партії "Слуга народу" не більше 20% депутатів у місцевих радах і жодного мера обласного центру.

Такий прогноз в ефірі телеканалу "Україна 24" озвучив колишній генпрокурор України Юрій Луценко. На його думку, результати місцевих виборів дадуть Україні можливість змінити політичну ситуацію в парламенті, "де понад 50% монофракції не справляється зі своїми завданнями".

"Місцеві вибори повинні показати, що "Слуга народу" не отримає жодного голову обласного центру, і отримає не більше 20% всього масиву депутатів. Це мій прогноз. Як тільки це станеться, я впевнений, що і президент, і його оточення це зрозуміють, і в Україні відкриється вікно можливостей - на зміни у Верховній Раді, куди повинні прийти нові політичні сили, з новим конкурентним складом, щоб не було монофракції", - заявив колишній генпрокурор.

Популярні відео

Він висловив думку, що українська політика буде дуже сильно зміщуватися в бік мерів великих міст з населенням понад 100 тисяч - "саме вони задаватимуть тональність розвитку України".

Читайте також: Жінкам на місцевих виборах виділили квоту - в "Слузі народу" розповіли подробиці

Коментуючи вибори депутатів місцевих рад, Луценко зазначив:

"Кожен виборець знає свого депутата, але тут він орієнтується на партію. ​​Мало обрати міського голову, треба дати йому команду, інакше нічого не працюватиме. Тому люди будуть орієнтуватися на обрання певного мера і його команди. Мій прогноз щодо цього - майже всі голови обласних центрів, за винятком 2-3, виграють ці вибори... Діюча партія влади "Слуга народу" одержить не більше 20%. Це стане вікном можливостей для змін загальноукраїнської політики".

Нагадаємо, раніше експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, коли можуть відбутися дострокові парламентські вибори в Україні і які складнощі несуть в собі місцеві вибори.

 
Джерело Україна 24 Теги