Місцеві вибори можуть політично розділити Україну по Дніпру - експрем'єр

Арсеній Яценюк розповів, коли можуть відбутися дострокові вибори в Україні і які складнощі несуть в собі місцеві вибори

Місцеві вибори можуть політично розділити Україну по Дніпру - експрем'єр

В Україні можливі дострокові вибори у парламент. Про це заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму, який транслював телеканал "Україна 24". 

"Що я бачу з точки зору політичної? З точки зору політичної я вважаю, що монобільшість раніше чи пізніше призведе до дострокових парламентських виборів. У мене тільки питання – коли? Думаю, що дострокові парламентські вибори цього року не відбудуться. Але наступний рік, з огляду на те, що ніякої монобільшості вже немає, може стати тим роком, коли Україна піде на дострокові парламентські вибори", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також: Україна втрачає орієнтири — експрем'єр про політичний курс

Яценюк зазначив, що ще одна складність — місцеві вибори, які мають пройти наприкінці жовтня.

Цього року у нас суттєвий виклик – це місцеві вибори. По-перше, як провести ці місцеві вибори. Вони також проводяться за доволі складною системою, і там будуть серйозні ідеологічні розбіжності. І на цих місцевих виборах будуть займатися не тим, щоби розв'язати проблему децентралізації чи місцевих громад. Будуть прокладати шлях для політичної деструкції та ідеологічного розколу України. Я переживаю, що ці місцеві вибори можуть політично поділити Україну по Дніпру. Тому що кожен гратиме свою скрипку виключно політичної ідеології, а не місцевої кампанії", — сказав він.

Раніше депутатка розповіла, що Раді хочуть дати більше влади.

Джерело Україна 24 Теги