Вибори в ОРДЛО: політолог дав оригінальний рецепт, як їх провести

Експерт розповів, як можна провести вибори на окупованих територіях і перехитрити Росію

Вибори в ОРДЛО: політолог дав оригінальний рецепт, як їх провести

Є тільки одна можливість провести вибори на окупованих територіях Донбасу. Про це заявив політичний експерт Сергій Биков в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Я скептично ставлюся до того, що, можливо, будуть проведені вибори на Донбасі. Єдина можлива історія, щоб їх провести, — це об'єднати їх з виборами в Автономній Республіці Крим. Але для цього необхідно окремі райони Донецької та Луганської областей додати за адміністративною реформою до Автономної Республіки Крим, тобто об'єднати ці регіони. І тоді в окремих районах Донецької та Луганської областей відразу буде особливий статус, тому що у нас є АРК, статус якої записаний у Конституції, і в Автономної Республіки є своя Верховна Рада", — розповів він.

Популярні відео

Биков зазначив, які переваги Україні може дати такий крок.

"Таким чином ми можемо ніби перехитрити Росію і провести вибори на Донбасі та в Криму, але провести фактично на підконтрольній Україні території. Так ми виконуємо Мінські угоди та проводимо вибори, і ми змушуємо Росію забратися з Донбасу, а потім вести мову про те, щоб повернути Крим до України", — сказав він.

Читайте також

Необхідно затверджувати таке рішення у Верховній Раді, оскільки саме вона визначає межі областей, пояснив експерт.

Раніше віцепрем'єр Олексій Резніков заявив, що місцевих виборів на території ОРДЛО не буде.

Джерело Україна 24 Теги