Виборів на території ОРДЛО не буде — Резніков назвав причину

Віцепрем'єр з реінтеграції окупованих територій розповів, чого не вистачає для проведення виборів в ОРДЛО

Виборів на території ОРДЛО не буде — Резніков назвав причину

Місцеві вибори в ОРДЛО не відбудуться. Про це заявив віцепрем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24".

"Я б не пов’язував рішення профільного комітету (про дату місцевих виборів – ред.), яке тепер має привести й до рішення парламенту, з можливістю проведення восени виборів на тимчасово окупованих територіях. Мінські угоди чітко говорять, що фінальним політичним рішенням врегулювання мають бути вибори.

Але вибори мають проводитись на окупованих територіях після їх звільнення, після деокупації, демілітаризації, роззброєння і виведення іноземних військ та взяття Україною контролю над кордоном з Росією на підставі окремого закону про особливості виборів на тимчасово окупованих територіях. Це будуть дострокові вибори, а вони проводяться в 60-денний термін, строкові вибори проводяться в 90-денний термін і йдуть по даті, передбаченій у Конституції", — пояснив він.

Читайте також: Нормандський саміт у Берліні може відбутися — Резніков назвав умови

За словами Резнікова, для цих виборів необхідного закону ще не створили.

"Тому і не міг би профільний комітет сьогодні в цю постанову включати питання окремо виборів на тимчасово окупованих територіях, тому що вони мають бути підпорядковані окремому закону, який треба ще написати", — сказав він.

Популярні відео

Раніше Резніков заявив, що Мінські угоди втратили актуальність і потребують перегляду.

Джерело Україна 24 Теги