"Відбиваємо найгірші речі": Саакашвілі про роботу на новій посаді

Михайло Саакашвілі поділився тим, які корупційні ініціативи заблокувала Рада реформ

"Відбиваємо найгірші речі": Саакашвілі про роботу на новій посаді

Про те, чим займається виконавчий комітет Ради реформ, розповів його голова Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ми насправді поки займаємося damage-контролем, тобто відбиваємо найгірші речі, які корумповані (структури - ред.) проводять. Ми, наприклад, і потім президент втрутився, заблокували податок на добриво. Тобто якби цей податок ввели, то зараз би сільськогосподарська продукція... подорожчали б добрива на 30%. Ми також збили податок на полімери.

Сьогодні була хороша зустріч з міністром культури Ткаченком, і він підтримав нашу позицію, тому що в парламенті намагаються прийняти закон, який повинен ввести співавторські додаткові права на імпортерів побутової техніки, враховуючи, що 30-40% побутової техніки в тіні, не платять податки. Поки ми, як пожежники, цим займаємося", — розповів він.

Популярні відео

Читайте також: Трамп дуже боїться однієї речі: Саакашвілі розкрив секрет

За словами Саакашвілі, для реалізації своїх завдань комітет користується послугами юристів коштом американців.

"Щоб це все реалізувати, американське посольство нам оплатило дуже кваліфікованих юристів. І це саме те втручання, яке я особисто вітаю. Якщо у корумпованих груп є юристи, які проводять схеми, то у нас теж повинні бути юристи, які будуть нам розповідати, в якому законі чиї корумповані інтереси закладені", — сказав він.

Раніше Саакашвілі розповідав, як його комітет готує своє бачення важливої для України реформи.

Джерело Україна 24 Теги