На голову не налазить - Ляшко про заяви скандальної "слуги народу"

Політик вважає, що 90% українських сімей мають право подати позов проти нардепа

На голову не налазить - Ляшко про заяви скандальної "слуги народу"

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що 90% українських родин мають право подати судовий позов проти нардепа від "Слуги народу" Галини Третьякової, яка оскандалилася заявою про "дітей низької якості" в малозабезпечених сім'ях.

В ефірі телеканалу "Україна 24" Ляшко заявив, що нардеп "розказує дурниці", і прокоментував судовий позов Третьякової проти себе з вимогою заплатити 1 млн грн моральної компенсації за образи.

"Позов від суду ми ще не отримали. Якщо Третьякова подала, то за законом ми маємо отримати копію позову, щоб підготуватися до судового засідання. Як мінімум 90% українських сімей мають право подати зустрічний позов. Тому що ці заяви принизливі і стосуються кожної родини", - зазначив політик.

Популярні відео

Читайте також: Скандал із Третьяковою: в "Слузі народу" заступились за нардепа

Лідер Радикальної партії нагадав, що більшість дітей в Україні народжуються в бідних родинах:

"Вони розказують, що діти, які народилися у бідних родинах, неповноцінні, і держава витрачає на них великі гроші. Які великі гроші? 860 грн на місяць – допомога по догляду за дитиною. Пачка памперсів 148 штук – 578 грн".

На думку Ляшка, "лише морально неповноцінні люди можуть робити такі заяви"

"В будь-якій іншій країні уже б ми не обговорювали цю історію – чиновник або депутат уже б подав заяву про відставку, вибачився б і пішов. А ви чули її вибачення? На голову не налазить. Не можу уявити, що в ХХI столітті в демократичній країні представниця влади розказує таку дурь, яка принижує кожну українську родину", - додав він.

Зазначимо, голова парламентського комітету з питань соцполітики, нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що в деяких малозабезпечених сім'ях дітей народжують не для того, щоб дати їм освіту і права, а для отримання матеріальної допомоги від держави. В результаті, за її словами, в таких сім'ях ростуть "діти низької якості".

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" порівняв слова нардепа від партії "Слуга народу" Галини Третьякової з ідеологією Адольфа Гітлера.

Джерело Україна 24 Теги