Не боїмося ніяких судів - Ляшко відповів скандальній "слузі народу"

Політик звинуватив Галину Третьякову у боягузстві

Не боїмося ніяких судів - Ляшко відповів скандальній "слузі народу"

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова боїться відповідати за свої скандальні слова про "дітей низької якості".

Про це політик заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", коментуючи судовий позов Третьякової проти себе з вимогою заплатити 1 млн грн моральної компенсації за образи.

"Третьякова – боягузка. Вони принизили 90% українських дітей із бідних сімей. А тепер бояться виходити і відповідати. Боягузка, яка боїться слова правди. Ми не боїмося ніяких судів. Більше того, ми зараз розглядаємо варіант із зустрічним позовом від імені усіх гноблених, ображених і принижених українських сімей, а це мільйони", - наголосив Ляшко.

Лідер Радикальної партії заявив, що готовий іти до суду, "щоб вимагати від Третьякової скласти мандат, щоб вона була звільнена з посади голови комітету".

Популярні відео

Читайте також: Скандал із Третьяковою: в "Слузі народу" заступились за нардепа

Зазначимо, голова парламентського комітету з питань соцполітики, нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що в деяких малозабезпечених сім'ях дітей народжують не для того, щоб дати їм освіту і права, а для отримання матеріальної допомоги від держави. В результаті, за її словами, в таких сім'ях ростуть "діти низької якості".

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" порівняв слова нардепа від партії "Слуга народу" Галини Третьякової з ідеологією Адольфа Гітлера.

Джерело Україна 24 Теги