"Аплодують США і Європа": експрем’єр назвав головну надію України

Арсеній Яценюк розповів, хто в Україні не інфікований пострадянським вірусом

"Аплодують США і Європа": експрем’єр назвав головну надію України

Експрем’єр-міністр Арсеній Яценюк вважає головною надією України її молодь, яка має завершити формування політичної української нації.

Таку заяву він зробив під час Київського безпекового форуму, який транслював телеканал "Україна 24".

"Яка моя надія? Моя надія в першу чергу – це українська молодь. Ви погляньте, ми коли проводимо наші безпекові форуми з нашими друзями зі Сполучених Штатів, з Європи, кожен з них каже: як тільки ми приїжджаємо до України і спілкуємося з вашою молоддю, ми аплодуємо. Тобто, моя надія – це нова Україна з новим українським суспільством, яке є молоде", - зазначив він.

Читайте також

Яценюк зауважив, що "30% українців хочуть до Радянського Союзу, а 28% українців кажуть про те, що Сталін – це великий керівник". Однак, на його думку, молоде суспільство не може бути інфіковане пострадянським вірусом, тому з ними треба говорити, їх треба переконувати.

"І в чому ще моя надія? Звичайно, що моя надія в тому, що (триватиме - Ред.) процес формування політичної української нації, політичної нації, основа якої є українська держава з нашим спільним минулим і нашим спільним майбутнім. Звичайно, що десь будуть, ну, різні сприйняття, в якихось елементах. І це нормально, тому що монолітно не існує жодної країни в світі в частині сприйняття історичних процесів. Але основоположні речі не можуть роз’єднувати, а зобов’язані об’єднувати країну", - додав експрем’єр.

Популярні відео

Нагадаємо, експрем'єр-міністр Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу "Україна 24" також заявив, що Україна йде до масштабної політичної кризи.

 
Джерело Україна 24 Теги