Заява Смолія: в "Слузі народу" розповіли, чи буде відставка

Теоретично голосувати за відставку Смолія Рада може і завтра

Заява Смолія: в "Слузі народу" розповіли, чи буде відставка

Народний депутат з фракції «Слуга народу» Василь Мокан в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, як у фракції ставляться до заяви про відставку голови НБУ Якова Смолія і коли Рада зможе розглянути подання президента Володимира Зеленського про його відставку.

«Для багатьох це стало несподіванкою – вчорашня заява Смолія. Деякі пов’язують це з виступом (у Раді – ред.), який планувався, деякі кажуть, що це логічно, дехто підтримку висловлює, дехто – зауваження. Тобто різні думки. Але підписана заява, у нас внесено подання президента – і Рада не може не відреагувати на цю заяву», - зазначив нардеп.

Популярні відео

За його словами, голова Верховної Ради Дмитро Разумков попросив профільний комітет невідкладно розглянути питання щодо Смолія.

«Думаю, профільний комітет розгляне це питання упродовж дня. Я не буду зараз казати, чи є 226 голосів за відставку Смолія. По моїх відчуттях, що голоси за відставку є. Теоретично голосувати за відставку Смолія Рада може і завтра. Але ми зараз знаходимось у розгляді питання про гральний бізнес і, згідно з регламентом, не можемо переривати розгляд одного питання і входити в розгляд іншого. Тобто це можна буде зробити після розгляду законопроєкту про гральний бізнес або у форматі позачергового засідання», - наголосив Мокан.

Читайте також: Негативні очікування – ексзаступник голови НБУ про відставку Смолія і курс валют

1 липня голова Національного банку України Яків Смолій подав президенту Володимиру Зеленському заяву про звільнення у зв'язку з відставкою за власним бажанням. Зеленський вніс до Верховної Ради подання на звільнення Якова Смолія з посади голови НБУ.

Політтехнолог ГО «Український центр суспільного розвитку» Юрій Подорожній в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував заяву про відставку голови НБУ Якова Смолія. За його словами, уже є кандидат на цю посаду. 

Джерело Україна 24 Теги