Рішення прийнято, є кандидат на посаду – політтехнолог про відставку голови НБУ

Ринок не буде реагувати неадекватно на цю відставку

 Рішення прийнято, є кандидат на посаду – політтехнолог про відставку голови НБУ

Політтехнолог ГО «Український центр суспільного розвитку» Юрій Подорожній в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував заяву про відставку голови НБУ Якова Смолія.

«Нацбанк залишився без голови. Президент уже вніс постанову. Дійсно, ніяких інших змін не буде. Рішення про звільнення буде прийнято швидко. І головне питання стоїть не в тому, як швидко буде звільнений Смолій, а в тому, хто буде кандидатом, кого пропонуватимуть на цю посаду», - заявив політтехнолог.  

Популярні відео

Він висловив сумніви, що ринок реагуватиме неадекватно на цю відставку, адже запас міцності, який залишив НБУ, є достатнім.

«А от хто прийде і чи буде він підтримувати продовження нинішньої політики Нацбанку, продовження співпраці з МВФ, і взагалі, яку нову стратегію обере НБУ – це питання, особливо у світлі того, яка була прийнята постанова у Раді щодо критики діяльності НБУ. Рішення уже прийнято. Я впевнений, що на цю хвилину є кандидат на посаду», - зазначив Подорожній.

Читайте також: Будуть складнощі з МВФ: політолог застеріг "Слугу народу" від серйозного кроку

1 липня голова Національного банку України Яків Смолій подав президенту Володимиру Зеленському заяву про звільнення у зв'язку з відставкою за власним бажанням. Зеленський вніс до Верховної Ради подання на звільнення Якова Смолія з посади голови НБУ.

Джерело Україна 24 Теги