Це фашистська ідеологія – експрем'єр про заяву скандального нардепа

Діти – це найвища цінність, яка є в державі

Це фашистська ідеологія – експрем'єр про заяву скандального нардепа

Експрем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив про неприпустимість слів нардепа з фракції «Слуга народу» Галини Третьякової про дітей «низької якості».

«Я поставив собі одне запитання: що в голові цієї людини (Третьякової – ред.). Мені здається, що там немає ані моралі, ані совісті, ані взагалі розуміння цінностей. Українські діти, які б вони не були, в заможних родинах, менш заможних – це найвища наша цінність, яка є в державі», - зазначив експрем’єр.

Популярні відео

За його словами, держава має допомагати дітям, розвивати їх і робити успішними.

«І коли хтось заявляє, а особливо голова комітету з соціальної політики, що треба стерилізувати жінок, що треба переривати вагітність, так я зрозумів її слова, я вважаю, що це абсолютно аморально. Це абсолютно фашистська ідеологія, якій немає місця у нормальному суспільстві», - наголосив Гройсман.

Читайте також: Зеленський провів виховну роботу – політолог про скандальну "слугу народу"

Зазначимо, голова парламентського комітету з питань соцполітики, нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що у малозабезпечених родинах дітей народжують не для того, щоб дати їм освіту і права, а для отримання матеріальної допомоги від держави. В результаті за її словами, в таких родинах ростуть "діти низької якості".

У "Слузі народу" вибачились за скандальне висловлювання Третьякової й пообіцяли розглянути питання про зняття її з посади голови парламентського комітету.

Джерело Україна 24 Теги