Україні треба чекати провокацій - експерт про військові приготування Росії

Українській владі треба взяти до уваги оголошену Путіним мобілізацію резервістів, вважає Борис Бабін

Україні треба чекати провокацій - експерт про військові приготування Росії

Росія може використати масштабні військові навчання "Кавказ-2020" для провокаційних дій проти України.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" колишній представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

"На вересень Росія анонсувала великі військові навчання "Кавказ-2020". Багато експертів висловлюють стурбованість, що під прикриттям цих навчань Росія може вжити деякі негативні заходи. Як Росія планує свою долю і чи буде ескалація - це питання до військових. Але ми бачимо відповідні попередження - від МЗС України офіційне звернення, від представників Міноборони раніше висловлювалися. Було попередження від колишнього керівника американськими військами в Європі Бена Ходжеса. Всі вони зводяться до того, що від Росії варто очікувати певних провокаційних дій", - заявив він.

Популярні відео

Читайте також: "Путін може ввести війська в Україну": дипломат назвав небезпечний напрямок

Як зазначив Бабін, українській владі треба також взяти до уваги оголошену президентом РФ Володимиром Путіним мобілізацію резервістів на військові збори, "про які росіяни не приховують, що вони пов'язані з цими навчаннями".

"Це може бути звичайним елементом тиску, але я завжди враховую найгірші варіанти", - додав він.

Нагадаємо, політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Росія може ввести війська в Херсонську область під приводом відновлення постачання води з Дніпра в Крим.

Джерело Україна 24 Теги