Чергова помилка - нардеп про нове скандальне висловлювання Третьякової

Депутат Волинець розкритикував заяву голови комітету з питань соцполітики Третьякової про зниклих безвісти українців

Чергова помилка - нардеп про нове скандальне висловлювання Третьякової

Народний депутат Михайло Волинець прокоментував новий скандал з Галиною Третьяковою, головою парламентського комітету з питань соцполітики, в ефірі телеканалу "Україна 24". Третьякова раніше заявила, що родичі зниклих безвісти на Донбасі українців нібито користуються своїм становищем заради отримання грошей від держави.

"Чергова помилка пані Третьякової. Навіщо було чіпати сім'ї загиблих або зниклих безвісти? Тим більше що тут держава не надала необхідної допомоги. Я пам'ятаю 2014 рік, коли, за даними СБУ, загинуло 1500 осіб, а офіційно повідомлялося, що загинуло 4 людини, і коли сім'ї звертаються та запитують, де наші діти, а їм відповідають, ми їх туди не посилали... І навіщо зараз робити такі заяви, які збурюють суспільство? Потрібно подякувати батькам зниклих безвісти та загиблих", — заявив він.

Також Волинець згадав ще один нещодавній скандал, коли Третьякова заявила, що у безробітних діти виходять "низької якості".

"Вона не повинна була говорити таке, а повинна була акцентувати увагу на тому, що в країні сьогодні люди несвоєчасно отримують зарплату, на зростанні безробіття — скільки мільйонів українців повернулися в пошуках роботи, і вони стали безробітними, чому, яку допомогу їм дає держава. Безробітними стали працівники тих підприємств, які зупинила сама влада під приводом коронавірусу. Шахтарям невчасно виплачують зарплату...", — сказав Волинець.

Він зазначив, що пропонував Третьяковій змінити свою позицію.

"З іншого боку — як мінімум 20 років в Україні грабували фондів соцстрахування, крали по 15-17 млрд коштів, і вона (Третьякова - ред.) стала про це говорити. Я їй сказав: пані Галино, я пропоную вам переглянути свою позицію, ви голова соціального комітету, люди сподіваються, що комітет стоїть на позиції соцстандартів і захисту людей", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, Третьякова під час відеоконференції виступила з пропозицією "прибрати деякі пільги, щоб люди ними не зловживали".

Як приклад вона привела родичів українців, які вважаються зниклими безвісти на території окупованих Росією Донецької та Луганської областей. За зниклих родичі отримують до 20-30 тисяч гривень на місяць. За словами Третьякової, багато хто з них загинув, але родичі не хочуть цього визнавати, щоб не втратити виплати.

Раніше Третьякова стала фігурантом ще одного скандалу через висловлювання про дітей безробітних.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко жорстко відповів на цю заяву.

Джерело Україна 24 Теги