Скандал з Третьяковою: у "Слузі народу" заступились за нардепа

Колега нардепа заявила, що фракція "Слуга народу" підтримує фаховість Третьякової

Скандал з Третьяковою: у "Слузі народу" заступились за нардепа

Народний депутат від партії "Слуга народу" Галина Третьякова, яка опинилася в центрі скандалу через заяву про "дітей низької якості" в малозабезпечених родинах, стала жертвою спланованої акції.

Таку заяву зробила в ефірі телеканалу "Україна 24" колега Третьякової, нардеп від "Слуги народу" Олена Шуляк.

"Вже більше тижня ці слова обговорюються на всіх телеканалах, у всіх засобах масової інформації. Дійсно, 26 травня Галина Третьякова читала лекцію, лекція тривала майже півтори години… Розглядалася соціальна політика і взагалі підхід до соціальної політики в різних державах, розглядали навіть в історичному контексті - що відбувалося в Сінгапурі, що відбувалося у Великій Британії. Через місяць були вирвані ці слова Галини Третьякової з контексту всієї лекції, і ми всі сьогодні бачимо обурення українців", - зазначила Шуляк.

Читайте також: Зеленський провів виховну роботу – політолог про скандальну "слугу народу"

Нардеп вважає, що українцям варто передивитися лекцію Третьякової перед тим, як почати обурюватись.

"Галина Третьякова є дуже фаховою людиною, вона чудова голова комітету, у неї четверо дітей, п'ятеро онуків. Я подивилася лекцію, півтори години - не можна виривати там три слова і не бачити всього контексту… Чому ви зараз не бачите реакції з боку нашої фракції? Тому, що фракція підтримує фаховість Галини Третьякової", - заявила вона.

На думку Шуляк, даний скандал це "не травля, але організована акція проти Галини Третьякової".

"Не перший місяць іде в неї боротьба стосовно того, щоб змінити законодавство і правила гри на ринку, які стосуються діяльності профспілок України. Саме профспілки України були ініціаторами заяв стосовно того, що вони вимагають зняття Галини Третьякової з голови комітету", - додала нардеп.

Популярні відео

Зазначимо, голова парламентського комітету з питань соцполітики, нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що у малозабезпечених родинах дітей народжують не для того, щоб дати їм освіту і права, а для отримання матеріальної допомоги від держави. В результаті за її словами, в таких родинах ростуть "діти низької якості".

У "Слузі народу" вибачились за скандальне висловлювання Третьякової й пообіцяли розглянути питання про зняття її з посади голови парламентського комітету.

Джерело Україна 24 Теги