Окремі міністри можуть бути звільнені – у "Слузі народу" розповіли подробиці

Є недовіра до окремих міністрів, і ротація відбудеться, заявляє Качура

Окремі міністри можуть бути звільнені – у "Слузі народу" розповіли подробиці

Народний депутат з фракції «Слуга народу» Олександр Качура в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що в нинішньому складі Кабміну можуть відбутися зміни.  

«У нашій фракції немає ніякого розвалу. У нас не стояло питання непідтримки програми діяльності уряду, а стояло питання підтримки діяльності міністрів. Таких, наприклад, як міністр Петрашко, до якого я пробився минулого тижня на прийом, хоча він говорив, що я до нього увірвався. Так от, він не проводить зараз робочі групи з питань тютюнової галузі, бо зараз лобісти величезних компаній не сплачують податки. По-друге, зараз є питання зі звільненням, а потім відновленням на роботі керівника «Укрспирту» всупереч закону, чим порушується Кримінальний кодекс України», - заявив нардеп.

За його словами, це і стало причиною неголосування окремих нардепів у фракції «Слуга народу» за програму уряду.

«Це не питання всього уряду. Я не впевнений, що його зараз треба міняти. Але однозначно є недовіра до окремих міністрів, і ротація відбудеться», - запевнив Качура.

Читайте також: У Раді ініціювали відставку Кабміну - нардеп повідомив нові дані

Популярні відео

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада розглянула програму дій Кабінету міністрів і відправила її на доопрацювання. 18 червня відбулося повторне голосування, на якому програму підтримали лише 207 нардепів за необхідних 226.

Голова Комітету економістів України Андрій Новак в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що після проваленого голосування діяльність Кабміну фактично заблокована.

Джерело Україна 24 Теги