Росія може атакувати Україну – Фесенко вказав на ризики

Ризик нападу Росії після 2014 року треба розглядати як постійний

Росія може атакувати Україну – Фесенко вказав на ризики

Політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про загрозу військового нападу Росії на Україну.

«Ризик нападу Росії після 2014 року треба розглядати як постійний. Це може статися в будь-яку мить. Це постійна загроза. Але в даному випадку є певні підстави до таких заяв (заступника міністра МЗС Боднара - ред.). Як кажуть військові, Росія – це головний потенційний противник, не лише потенційний, а реальний, просто в рамках гібридної війни», - зазначив експерт.

Популярні відео

За його словами, останнім часом різні джерела, зокрема і російські, кажуть про те, що може бути ризик військової операції під тим чи іншим приводом, щоб створити конфліктну ситуацію і таким чином вплинути на внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

«А по Криму і по суходолу на півночі Азовського моря є ще проблема, пов’язана з тим, що в Криму зараз загострилася ситуація з водою і що це може бути використано як привід для військової атаки, військової операції у Херсонській області, щоб відновити постачання води з Дніпра в Крим», - заявив Фесенко.

Читайте також: Радник Байдена розповів, як Росія використовує війну проти України

Раніше заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив, що Росія може продовжити військовий наступ на Україну. За його словами, таку думку поділяють військові експерти. Окрім того, спостерігається збільшення військової потужності на кордоні Росії та України, а також в окупованому Криму.

Нагадаємо, раніше український дипломат, ексзаступник міністра закордонних справ Костянтин Єлісєєв в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Росія може завдати військового удару по Україні з окупованого Криму.

 
Джерело Україна 24 Теги