У Раді назвали умови, за яких нардепи можуть не піти на канікули

Депутати готові працювати без відпустки, заявив Ярослав Юрчишин

У Раді назвали умови, за яких нардепи можуть не піти на канікули

Верховна Рада може скоротити свої канікули заради вирішення нагальних проблем країни, перша серед яких – величезна діра в державному бюджеті.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від партії "Голос" Ярослав Юрчишин.

"Насправді дуже важливо, щоб час використовувався змістовно. Ми, коли виходили на більшу кількість засідань під час карантину, часто вирішували зовсім не ті речі, які варто було вирішувати. Перше засідання було показове. Ми вирішували нагальні питання, а далі почалися "танці з бубнами" від ОПЗЖ про якісь їхні ініціативи. Ми готові працювати. Важливо, щоб порядок денний був сформований так, щоб він відповідав на ключові виклики: співпраця з МВФ, балансування економіки, недопущення додаткової дірки в бюджеті, яка назріває", - розповів депутат.

Читайте також: Зеленський може розігнати Раду: Гордон назвав причину та дату

Юрчишин наголосив, що заради цього нардепам "можна скоротити канікули і взагалі не піти на канікули". Водночас він погодився, що кожен по законодавству України має право на відпочинок.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що законопроєкт про легалізацію грального бізнесу може заблокувати роботу Верховної Ради перед літньою відпусткою.

Джерело Україна 24 Теги