Резонансний закон загрожує роботі Ради – нардеп повідомив деталі

До законопроєкту про гральний бізнес подано кілька тисяч поправок

Резонансний закон загрожує роботі Ради – нардеп повідомив деталі

Законопроєкт про легалізацію грального бізнесу може заблокувати роботу Верховної Ради перед літньою відпусткою і не дозволити нардепам ухвалити низку важливих ініціатив.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк, коментуючи порядок денний парламенту.

"Я думаю, в порядку пріоритетності нардепам варто було б подбати про продовження тих норм, які діють як пільги під час карантину, і в принципі про економічні закони. Але також важливим є закон про гральний бізнес. І завтра першим питанням буде цей закон. Він великий, до нього подано 3500 правок. Я не виключаю, що розгляд цього законопроєкту може затягнутися на тиждень, на два і перейти на вересень", - сказав нардеп.

Популярні відео

Читайте також: "Тато понесе зарплату не додому": нардеп про гучний законопроєкт

Як зазначив Железняк, є ризик, що через цей законопроєкт депутати не встигнуть перейти до інших.

"Я сподіваюсь, що нардепи, незважаючи на важливість закону про гральний бізнес, з розумінням ставляться і до того, що є багато інших важливих законопроєктів. Тому сподіваюсь, що розгляд буде коротшим, аніж як це було із законом про землю. Але ризик є", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше віцепрезидент Всеукраїнської асоціації гральної індустрії Олексій Євченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які нововведення передбачає законопроєкт про гральний бізнес.

 
Джерело Україна 24 Теги