Зеленський перевірив, як в Україні борються з недобросовісними далекобійниками

Президент заявив, що не дасть фурам руйнувати дороги

Зеленський перевірив, як в Україні борються з недобросовісними далекобійниками

Президент України Володимир Зеленський оглянув перебіг будівництва автомобільних доріг на Херсонщині в межах реалізації національної програми "Велике будівництво" та ознайомився з роботою пункту габаритно-вагового контролю "Консул" на трасі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ.

Як повідомляє прес-служба голови держави, пункт обладнаний двома відеокамерами з підключенням до інтернету. У квітні 2020 року було проведено капремонт майданчика зважування, а в червні – оновлено покриття проїжджої частини на підходах до нього.

Популярні відео

Президенту доповіли, що за чотири дні за допомогою цього комплексу перевірено 10 тис. транспортних засобів, складено 263 акти про порушення габаритно-вагових норм та виписано штрафів на загальну суму 64 тис. євро.

З початку 2020 року на цьому пункті було проведено понад 41 тис. зважувань, виявлено 437 порушників, нараховано близько 160 тис. євро плати за проїзд.

Читайте також: "Домовився особисто": Зеленський вирішив проблему постраждалих від вибуху на Позняках

Голова держави в розмові з журналістами зазначив, що не всім задоволений, тому що комплекс не працював належним чином.

"Дійсно, їздять машини. На 65% збільшилася кількість зафіксованих порушень порівняно з попередніми роками. У мене немає питань до людей, які професійно виконують свою роботу. Але це поки що не схоже на ту операцію, яку ми проводимо в декількох областях. Тут поки що немає комплексного підходу", – сказав президент.

Зеленський наголосив, що через недосконале законодавство навіть у разі виявлення перевантаженого автомобіля його не можна затримати, тож після накладення штрафу він продовжує рухатися і руйнувати дороги.

"Мені здається, це неправильно, і це не вирішить питання. Тому в деяких областях у нас уже стоять поліція та СБУ. Просто не дають можливості людям їхати далі – починають їх розвантажувати. Потрібен саме такий комплексний підхід, поки не буде врегульоване законодавство", – зазначив президент.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський випустив відеозвернення, в якому пообіцяв рішуче боротися з далекобійниками, які руйнують дороги перевантаженими фурами.

Джерело Україна 24 Теги