"Путін може ввести війська в Україну": дипломат назвав небезпечний напрямок

У конфлікті з РФ Україна постійно продовжує зазнавати втрат, зазначив Костянтин Єлісєєв

"Путін може ввести війська в Україну": дипломат назвав небезпечний напрямок

Президент Росії Володимир Путін може завдати військового удару по Україні з окупованого Криму.

Таку думку висловив під час Київського Безпекового Форуму в ефірі телеканалу "Україна 24" український дипломат, ексзаступник міністра закордонних справ Костянтин Єлісєєв.

"Що стосується України, ми все ще боремося проти російської агресії. І я вам більше скажу. Сьогодні Росія стріляє не лише на лінії зіткнення на Донбасі. Стріляє в Києві також, використовуючи інструменти гібридної війни. І якщо ми говоримо про Донбас, з часу останнього Нормандського саміту в Парижі у грудні не було жодного дня перемир’я", - заявив дипломат.

Читайте також: Радник Байдена розповів, як Росія використовує війну проти України

За його словами, Україна "постійно продовжує зазнавати втрат, це жахлива ситуація".

"Не виключено, що Москва може спробувати здійснити військову інтервенцію з Криму. Росія продовжує ігнорувати Мінські угоди та намагається нав’язати власний порядок денний. І мета Росії полягає в тому, щоб повернути окуповані території Донбасу Україні на основах принципу федералізації, що є дуже небезпечним. І дуже несхоже на те, що Путін погодиться на будь-які компроміси стосовно цього порядку денного", - зазначив Єлісєєв.

Популярні відео

Нагадаємо, колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав дві мети Росії в зовнішній політиці.

Джерело Україна 24 Теги