"Я ваш сусід Вова, зараз паркан переставлю": Саакашвілі про бажання Путіна

Голова виконавчого комітету реформ розповів про неприпустимість деяких висловлювань з приводу суверенітету України

"Я ваш сусід Вова, зараз паркан переставлю": Саакашвілі про бажання Путіна

Голова виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим небезпечні висловлювання, що ставлять під сумнів територіальну цілісність України.

"В Україні є цілий ряд людей, в тому числі й в парламенті, які вважають, що можна публічно ставити під сумнів український суверенітет, свободу України та територіальну цілісність країни.

Це те, про що говорить Путін. Він каже: ми вам подарували території, треба їх повертати. Він це говорить в тому числі українцям, які народилися після здобуття Незалежності. Він каже: ви тут живете на позиченій землі, це не ваше, я тут ваш сусід Вова, зараз прийду, паркан переставлю, і ви будете моїми", — сказав він.

Популярні відео

Саакашвілі вважає, що українським політикам потрібно заборонити їздити в Росію без дозволу Верховної Ради.

"Зараз у Раді закон, мені він подобається, там написано, що за висловлювання, які можуть вплинути на порушення територіальної цілісності України, - кримінальна відповідальність. Там написано, що поїздки в Москву без дозволу парламенту повинні каратися.

Я не проти того, щоб люди їздили, повинен бути обмін між людьми. Але якщо ти політик, якщо ти посадовець — і ти займаєшся прямою ворожою пропагандою, ти купуєш канали, які мочать власну країну, від цього держава повинна захищатися. Друга історія, що ми повинні їх (Росію - ред.) випередити на фронті реформ", — заявив він.

Раніше Саакашвілі заявляв, що українські чиновники звели нанівець поняття держави.

Джерело Україна 24 Теги