Ляшко порівняв скандальну "слугу народу" з Гітлером

Політик пригрозив Галині Третьяковій кримінальною відповідальністю

Ляшко порівняв скандальну "слугу народу" з Гітлером

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" порівняв слова нардепа від партії "Слуга народу" Галини Третьякової з ідеологією Адольфа Гітлера.

Таким чином він прокоментував скандальні слова Третьякової про те, що в малозабезпечених сім'ях народжуються діти "низької якості".

"Третьяковій треба записуватись не в партію "Слуга народу", а в НСДАП Гітлера. Гітлер теж розповідав, що слов’яни – це недораса, і треба їх винищувати в концтаборах. От вам яскрава представниця расової теорії Гітлера. За такою логікою, якщо в бідних сімей народжуються діти низької якості, значить, я теж дитина такої низької якості. Тому що, коли мене мама в 19 років народила, батько кинув, мама на будівництві працювала, а мене в дитбудинок віддали", - заявив Ляшко.

Читайте також: У поведінці "слуг народу" знайшли дивину - політолог пояснив причину

Політик наголосив, що "діти не вибирають батьків, не вибирають сімей".

"Якщо ця сім’я бідна – завдання держави допомогти, підтримати цю родину. Україна ратифікувала відповідні міжнародні конвенції. І наша Конституція говорить про соціальний захист. Вона наводить приклад Сінгапуру, що там стерилізували жінок, щоб вони не народжували дітей. Так це вона нам такий приклад хоче? Ми вимагаємо негайно від Третьякової відставки з посади голови соціального комітету і складення мандату. Це взагалі кримінальна відповідальність, бо дискримінація заборонена", - зазначив він.

Популярні відео

Зазначимо, голова парламентського комітету з питань соцполітики, нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що у малозабезпечених родинах дітей народжують не для того, щоб дати їм освіту і права, а для отримання матеріальної допомоги від держави. В результаті, за її словами, в таких родинах ростуть "діти низької якості".

Слід зазначити, що відео, в якому Третьякова зробила цю заяву, було опубліковано на Facebook-сторінці руху "Заради Майбутнього" ще 29 травня, проте на нього звернули увагу тільки зараз. На відео відреагувала постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків. У відкритому листі ФПУ кажуть, що федерація вимагає відставки Третьякової.

У "Слузі народу" вибачились за скандальне висловлювання Третьякової і пообіцяли розглянути питання про її зняття з посади глави парламентського комітету.

Джерело Україна 24 Теги