Є питання до українських спецслужб - експерт про звинувачення Януковича в держзраді

Співголова ініціативи "Права справа" вважає, що "питання треба поставити" спецслужбам

Є питання до українських спецслужб - експерт про звинувачення Януковича в держзраді

24 червня Державне бюро розслідувань повідомило про підозру експрезиденту України Віктору Януковичу, а також двом колишнім міністрам оборони країни Дмитру Саламатіну і Павлу Лебедєву. Всі вони підозрюються в скоєнні державної зради. Співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов вважає, що звинувачення також треба висунути чинному на той час керівництву СБУ і спецслужб.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Чому ДБР тільки зараз порушило цю справу? Взагалі, як могли призначити на посаду і Лебедєва, і Саламатіна, і де, власне, СБУ, і чому керівникам СБУ не висунуто аналогічних звинувачень? Це вирок українським спецслужбам, якщо на вищі державні посади призначають людей, афілійованих з російськими спецслужбами, які фактично доклали руку до анексії Криму та розвалу Збройних сил України", - сказав Снєгирьов.

Популярні відео

Читайте також: Ексголова СБУ звинуватив одного зі "слуг народу" в державній зраді

Він вважає, що треба було починати з того, щоб "поставити запитання керівникам СБУ".

"Це вони подають документи на підпис президенту, дають так звану об'єктивку і перевіряють потенційних кандидатів на причетність до іноземних спецслужб. Служба зовнішньої розвідки, Головне управління розвідки Міноборони та СБУ закривали очі, це що за такі шори на очах, якщо впродовж трьох років у нас розвалювалася армія, фактично деморалізувався особовий склад?" - обурюється Снєгирьов.

Саламатін був призначений на посаду міністра оборони в лютому 2012 року, а звільнений у грудні 2012 року у зв'язку з відставкою Кабінету міністрів. Тоді ж замість нього був призначений Лебедєв, який був міністром оборони до лютого 2014 року.

Джерело Україна 24 Теги