Раді варто було б відмовитися від канікул — депутатка назвала причину

Народна депутатка Вікторія Гриб заявила, що підтримка МВФ — не привід розслаблятися

Раді варто було б відмовитися від канікул — депутатка назвала причину

Верховна Рада не повинна розслаблятися після першого траншу від МВФ. Про це розповіла народна депутатка Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24".

"Тонути нам зараз немає ніякого сенсу. Ми вже маємо імунітет до економічних криз. Останнім часом ми отримали підтримку МВФ, і сподіваюся, що ці гроші в повному обсязі прийдуть в Україну, це був один з кроків, який запобіг дефолту. Але якщо буде друга хвиля коронавірусу, то ситуація буде складнішою, і багато питань необхідно порушувати на порядку денному вже зараз", — сказала вона.

Популярні відео

На її думку, депутатам варто відмовитися від канікул і продовжити активну роботу.

"Я навіть готова була б відмовитися від парламентських канікул з середини липня до кінця серпня. Я вважаю, що депутати мають продовжувати працювати. Можна взяти два тижні (канікул - Ред.) в серпні, але не більше того. Крім того, сьогодні необхідно продовжувати працювати уряду, тому що багато спекуляцій навколо незатвердження програми Кабміну, нібито вони тепер повинні піти у відставку. Мені здається, це спекуляції, зараз немає кандидатури прем'єра, який міг би взяти кермо влади в свої руки і вивести країну з кризи", — заявила Гриб.

Читайте також: В "Слузі народу" розповіли, чим закінчиться співпраця України з МВФ

Нагадаємо, 9 червня рада директорів МВФ офіційно затвердила програму співпраці з Україною. Загальна сума допомоги Україні — 5 млрд доларів протягом 18 місяців. Перший транш становить 2,1 млрд доларів.

Джерело Україна 24 Теги