В "Слузі народу" пояснили скандальну заяву депутатки Третьякової про дітей

Депутатка від "Слуги народу" вибачилася за слова колеги про "дітей низької якості"

В "Слузі народу" пояснили скандальну заяву депутатки Третьякової про дітей

Депутатка від "Слуги народу" Олена Мошенець в ефірі "України 24" пояснила слова голови парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, нардепа від фракції" Слуга народу" Галини Третьякової, за які її розкритикували в мережі.

Зокрема, Третьякова заявила, що в малозабезпечених сім'ях народжуються діти "дуже низької якості".

"Здається, що пані Третьякова навела цитату, яка б підкреслила її думку, з контексту я так розумію. Я так розумію, що вона мала на увазі дітей з низьким рівнем освіти, а вийшло так, що діти низької якості", — сказала вона.

Читайте також Скандал в Раді: що означало нецензурне листування нардепів

Мошенець перепросила за свою колегу і розповіла, якими будуть наслідки.

"Хочу вибачитися перед усіма дітьми і всіма українцями за пані Третьякову та нашу політичну силу. Я думаю, що питання (звільнення з посади голови парламентського комітету з питань соцполітики - Ред.) вирішуватиметься на фракції, повинні бути вибачення та пояснення цього формулювання", — сказала вона.

Популярні відео

Зазначимо, що відео, в якому Третьякова зробила цю заяву, було опубліковано на Facebook-сторінці руху "Заради Майбутнього" ще 29 травня, проте на нього звернули увагу тільки зараз. На відео відреагувала постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків. У відкритому листі ФПУ кажуть, що федерація вимагає відставки Третьякової.

Джерело Україна 24 Теги