Дуже амбітні плани – у Зеленського відзвітували про успіхи з дорогами

Наступного року "Велике будівництво" лише набиратиме обертів

Дуже амбітні плани – у Зеленського відзвітували про успіхи з дорогами

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про реалізацію програми «Велике будівництво» президента Володимира Зеленського.

«Ми зараз з вами перебуваємо на одному з об’єктів програми президента України «Велике будівництво». Це відрізок траси Київ – Одеса. Вже відкрито декілька відрізків минулого року, і тепер 25 кілометрів цього року. Поточного року ми зробимо ще близько 40 кілометрів. Також будуються розв’язки на цій трасі, адже це траса, якою не лише мешканці Києва, а і інших регіонів добираються до Одеси, до наших морів», - наголосив чиновник.

Популярні відео

За його словами, загалом за програмою «Велике будівництво» цього року буде побудовано 6,5 тис. кілометрів доріг.

«Це величезна кількість кілометрів для України. Цього ніколи не будувалося. Окрім цього це 100 дитячих садочків, 100 спортивних об’єктів, а також 210 приймальних відділень для наших медиків, адже це дуже важлива справа – відбудовувати медичну галузь, медичну інфраструктуру. Цей проект не закінчується цього року. Наступного року він буде лише набирати обертів, будуть додаватися нові об’єкти. Є різні плани щодо культурної сфери, а також збільшення кількості кілометрів доріг. Я думаю, по будівництву, яке йде, усі відчувають, що у нас дуже амбітні плани, що ми виконуємо обіцянки, робимо і починаємо відкривати все більше відрізків доріг», - наголосив заступник Офісу президента.   

Читайте також Такого ще не було в історії – у Зеленського розповіли про "Велике будівництво"

Раніше голова "Укравтодору" Олександр Кубраков розповів про проєкти нових доріг і про те, хто контролюватиме їх якість.

Джерело Україна 24 Теги