Зеленський може розігнати Раду: Гордон назвав причину та дату

Склад Верховної Ради і поведінка «слуг народу» все більше викликає у президента роздратування

Зеленський може розігнати Раду: Гордон назвав причину та дату

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про намір президента України Володимира Зеленського розпустити Верховну Раду.

«З приводу переобрання парламенту. Наскільки я знаю, президент хоче це зробити. І я не виключаю, що президент це зробить. Тому що склад Верховної Ради і поведінка «слуг народу» все більше викликає в нього роздратування - глухе і явне роздратування. І станом на сьогодні, наскільки я знаю, він готовий розпустити Верховну Раду», - зазначив журналіст.

За його словами, оголосити про розпуск можна буде в кінці серпня, коли закінчиться рік імунітету парламенту. Гордон не виключає, що 25 жовтня разом з місцевими виборами можуть пройти вибори до Ради.

«Що викликало дуже сильну реакцію президента, реакцію образи і людського нерозуміння - це те, що депутати «Слуги народу» в більшості своїй не проголосували за програму Дениса Шмигаля. Це удар нижче поясу: я вас привів, завдяки мені ви прийшли в Раду, справедливо розмірковує президент, і ви тепер мені будете ще ультиматуми ставити. А це, по суті, ультиматум, тому що там є низка груп впливу, які хочуть показати президенту, що ти з нами рахуйся, а то ми тобі покажемо. Зараз ми вступаємо в етап боротьби президента з парламентом», - заявив Гордон.

Читайте також "Україна йде до масштабної політичної кризи" — експрем'єр

Популярні відео

Раніше політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, чому половина народних депутатів від "Слуги народу", за даними Комітету виборців України, майже ніколи не виступає на засіданнях Верховної Ради.

Джерело Україна 24 Теги