Янукович розповідав, як перемагав у "Формулі-1" - Гордон

Журналіст навів приклад кількох найяскравіших вигадок експрезидента

Янукович розповідав, як перемагав у "Формулі-1" - Гордон

Відомий журналіст Дмитро Гордон повідомив в ефірі каналу "Україна 24", що експрезидент-утікач Віктор Янукович дуже любив розповідати небилиці своїм соратникам. Зокрема, Янукович стверджував, що є переможцем гонок "Формула-1".

"Я можу повідати багато історій, як Віктор Федорович розповідав своїм соратникам, а вони з жахом в очах розповідали мені, як він двічі вигравав "Формулу-1" як пілот, як він готувався стати першим космонавтом, як він у 16 років виграв мільйон доларів у карти. Я ці історії колекціоную", - розповів Гордон.

Читайте також

Також журналіст процитував уривок свого інтерв'ю з Михайлом Саакашвілі, в якому експрезидент Грузії переказував історію Януковича про благословлення його на президентство:

"Вони в Мюнхені (Саакашвілі та Янукович - Ред.) проговорили 5 годин... Саакашвілі не міг вставити свої 5 копійок, бо розповідав Янукович. Зрештою, він сказав Саакашвілі: "Ти думаєш, я хотів стати президентом? Та ні. Я поїхав до старця Зосими запитати його поради, і Зосима сказав - я подам тобі знак. Через два тижні він помер. Похорон Зосими, треба поцілувати йому руку. Стоять "регіонали". Я підійшов нахилитися і поцілувати руку, а ця рука тричі мене погладила з труни. Це був знак".

Популярні відео

Як зазначив журналіст, дана розповідь дає зрозуміти, "які люди нами правлять".

"Я б хотів сам Віктора Федоровича перепитати: а чи дійсно це правда? Приголомшливим казкарем був Віктор Федорович. Ця історія про руку отця Зосими, яку розповів Саакашвілі - це зайвий раз показник нашої убогості - і виборців наших бідних, і тих, кого вони обирають", - зауважив він.

Нагадаємо, раніше радник віцепрезидента США Джо Байдена Майкл Карпентер в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що в Україні група політиків хоче реваншу режиму Віктора Януковича.

Джерело Україна 24 Теги