У "Слузі народу" анонсували прорив у відносинах з сусідом України

На переговорах України і Угорщини "крига скресла", заявила Ірина Верещук

У "Слузі народу" анонсували прорив у відносинах з сусідом України

Президент України Володимир Зеленський проведе зустріч з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, щоб зняти непорозуміння у відносинах між країнами, які накопичились за попередні роки.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповіла нардеп від партії "Слуга народу" Ірина Верещук.

"Скажу так, крига скресає (у стосунках України та Угорщини – ред.) Так, як було, не повинно бути. Вони наші сусіди, і політика добросусідства має превалювати", - зазначила Верещук.

Популярні відео

Читайте також: На Закарпатті скандал через новий район — коментар політолога

Вона висловила впевненість, що після переговорів голів МЗС Миколи Кулеби та Петера Сіярто, "уже на найвищому рівні невдовзі відбудеться зустріч президента Зеленського і прем’єра Віктора Орбана, бо це дійсно потрібно".

"По-перше, це потрібно нам, тому що вони наші сусіди і члени євроатлантичної спільноти. Як ви знаєте, там рішення ухвалюються консенсусом. Вони нас заблокували в комісії Україна-НАТО, вони не давали нам просуватися, бути ефективними. Хоча, як ми бачимо нещодавні події, ми отримали особливий статус НАТО – і угорці нам не зашкодили. Це вказує на те, що вони готові співпрацювати і розмовляти. Тепер від нас залежить, чим ми готові поступитися, і де ті червоні лінії, які ми не готові перейти", - розповіла нардеп.

Зазначимо, що голова МЗС України Микола Кулеба планує вже другу за місяць зустріч з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто. За його словами, регулярне спілкування допомагає подолати проблеми, які накопичилися.

Раніше в Кабміні України анонсували створення на Закарпатті нового району, населеного переважно угорцями. Політолог Дмитро Тужанський в ефірі каналу "Україна 24"  розповів, чи матиме ця ініціатива додаткові загрози для суверенітету України.

Джерело Україна 24 Теги