У наглядових радах держкомпаній мають бути тільки українці — депутат

Нардеп від "Батьківщини" прокоментував заміну в наглядовій раді "Укроборонпрому"

У наглядових радах держкомпаній мають бути тільки українці — депутат

Про те, яким повинні бути наглядові ради в державних компаніях, розповів нардеп від партії "Батьківщина" Михайло Цимбалюк в ефірі каналу "Україна 24".

"Якщо наглядова рада є законним органом, вона повинна відповідати за ефективність менеджменту. І тоді, якщо менеджмент і керівник підприємства вивели його в прибуткові, то преміальні мають бути. Але якщо міністр інфраструктури запрошує на" Укрзалізницю "представника Польщі, який три місяці попрацював і був звільнений (мова про Войцеха Балчуна, який очолював "Укрзалізницю" з квітня 2016 по серпень 2017 року - ред.)... І ніхто не відповідав — хто його підбирав, за якими критеріями. Зараз інший керівник", — сказав він.

Популярні відео

Цимбалюк зазначив, що на стратегічних підприємствах в наглядових радах повинні працювати виключно українці.

"Укроборонпром" — це взагалі підприємство, яке відповідає за безпеку держави. Тому там повинні бути професійні люди, але я вважаю, що обов'язково вітчизняні люди, яких у нас поки, слава Богу, достатньо", — сказав він.

Читайте також Заміна кадрів у Кабміні: у Зеленського прояснили долю двох міністерств

Нагадаємо, 19 червня президент Володимир Зеленський вивів зі складу наглядової ради "Укроборонпрому" голову свого Офісу Андрія Єрмака і включив до нього ексдиректора Національного інституту стратегічних досліджень Володимира Горбуліна.

Джерело Україна 24 Теги