Вас знайдуть, і буде боляче - Зеленський звернувся до недобросовісних далекобійників

Президент пообіцяв жорстко боротися з перевантаженими фурами, які руйнують дороги

Вас знайдуть, і буде боляче - Зеленський звернувся до недобросовісних далекобійників

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв рішуче боротися з далекобійниками, які руйнують дороги перевантаженими фурами.

Очільник держави записав відеозвернення, яке виклав в одному з чатів для далекобійників. Він нагадав, що держава витрачає на один кілометр доріг приблизно 1 млн доларів.

«Є різні машини, різні водії… Їм однаково, у них своє життя. Ми вирішили якось побороти цю проблему. Домовилися з СБУ, з Національною поліцією — давайте зробимо пропускні пункти, щоб не було перевантажень. Проте, не можемо зрозуміти, якось вони об’їжджають. То вони вночі перевантажені їдуть, розбивають дороги, то об’їжджають центральні дороги», — розповів він.

Читайте також: Як поскаржитись на стан доріг: в Укравтодорі назвали два способи

Як пояснив Зеленський, водії в режимі онлайн допомагають один одному обійти заборони.

«Знайшов я зі своїми хлопцями таку групу, називається вона «ГВК ваговий контроль». Там 17864 людини. Цей 17864-й — це я. Підключився я до цієї групи й подивився, що далекобійники, які везуть перевантажені машини, один одному говорять — по Коблево їдемо, там вільно, там тільки поліцейський, на Умань не їдемо, там уже серйозно, заборонено», — сказав президент.

Зеленський, звертаючись до недобросовісних далекобійників, заявив, що вони «розвеселили всіх».

«Хотів просто сказати, що ви, хлопці — засранці. Ми тут хочемо щось хороше зробити для країни. А ви допомагати не можете, не спроможні, але хоч трохи не заважайте, добре? Тому що всі чати ми знайдемо, і вас теж знайдемо. І буде боляче», — додав він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що за президентською програмою "Велике будівництво" в Україні почали оперативно будувати і відновлювати 6,5 тисяч кілометрів автодоріг.

Джерело Україна 24 Теги